Co vše zahrnuje pedikúra a jak dlouho trvá?

Pedikúra v salonu je procedura zaměřená na péči a krásu nohou. Pomáhá udržovat nohy zdravé, předchází vzniku různých problémů, jako jsou mozoly, kuří oka a zarostlé nehty, a zároveň dodává nohám estetický vzhled.

Co vše zahrnuje pedikúra - pedikérka nanáší vosk na nohy
Zdroj: Shutterstock
 

Pedikúra obvykle zahrnuje speciální koupel nohou, exfoliaci a změkčování kůže, stříhání, broušení a tvarování nehtů, péči o nehtová lůžka, nanášení masek, masáž nohou a aplikaci laku na nehty (zdroj: Wikipedia).

Existují různé druhy pedikúry, které se vybírají na základě stavu zdraví nohou zákazníka a jeho individuálních potřeb.

Jak dlouho trvá pedikúra?

Pedikúra obvykle trvá mezi 30 až 90 minutami, v závislosti na druhu ošetření a dalších službách, jako jsou masáž, lakování, parafínový zábal, odstranění zarostlých nehtů atd.

Priorita zdraví a bezpečnosti

Preferujeme mokrou kombinovanou pedikúru, protože naše zkušenost ukázala, že je to nejlepší řešení pro krásu a zdraví nohou. Samozřejmě, v případě diabetické nohy je procedura vždy vybírána individuálně.

Na palci onycholýza a příznaky plísně nehtu
Zdroj: NG Pedikúra

Neustále zdůrazňujeme, že naše pedikúra je zaměřena především na zdraví vašich nohou. Často se stává, že klientka přijde na proceduru s nehty pokrytými gelovým lakem a požádá o obnovení pokrytí, opět gelovým lakem. Začínám opatrně vyšetřovat a zjišťuji, že klient má onycholýzu nehtu velkého prstu - doslova nehet visí na vlásku!

Ptám se, jestli vám předchozí pedikérka o tom nic neřekla? Dostávám překvapenou odpověď - "Ne". Je to případ, kdy předchozí pedikérka jednoduše splnila požadavek zákazníka - nalakovala gelovým lakem, aniž by se zabývala podrobnostmi.

Objednejte si naše kvalitní služby na stránkách manikúra, pedikúra, pánská manikúra, pánská pedikúra nebo si kupte dárkový poukaz.
 

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Nataliia Hryhorieva. Nehtové studio NG Pedikúra.

S úctou, Nataliia Hryhorieva

Certifikovaná manikérka a pedikérka, podolog.

+420 728 222 891
 

Doporučujeme k přečtení:

a další články v rubrice "Užitečné informace"

×