Pánská manikúra v Praze - Kvalitní služby pro muže

 

- Co myslíte, je manikúra jen pro ženy?

- Ale kdeže! Pečujeme o zlaté pánské ručičky také!

Získejte dokonalou péči o ruce přímo v centru Prahy s naší pánskou manikúrou.

Zlepšete své zdraví a sebevědomí s našimi kvalitními službami pro muže. Nechte se hýčkat a dopřejte si příjemné a bezbolestné procedury pro ruce.

Přijďte k nám a objevte, jak můžeme přispět k zdraví a kráse vašich rukou!

Pánská relax manikúra
 
V ceně je zahrnuto:
 • Dezinfekce rukou
 • Kombinovaná manikúra
 • Ošetření nehtů a kůžičky
 • Vyživný krém na nehtové lůžko
 • P-Shine lesk
390 Kc
Objednat
Pánská relax manikúra Praha NG Pedikúra. Manikérka dělá manikúru muži v modrém obleku.
Pánská relax manikúra Praha NG Pedikúra
Pánská wellness manikúra
 
V ceně je zahrnuto:
 • Dezinfekce rukou
 • Kombinovaná manikúra
 • Ošetření nehtů a kůžičky
 • Parafínový zábal
 • Masáž rukou
 • Vyživný krém na nehtové lůžko
 • P-Shine lesk
690 Kc
Objednat
Pánská wellness manikúra Praha NG Pedikúra. Krásná mužská ruka po manikúře.
Pánská wellness manikúra Praha NG Pedikúra

Osobitosti pánské manikúry

Mužské nehty se liší od ženských tím, že mají tzv. "dvojitou kutikulu". Pánská manikúra je komplikovanější než dámská, protože muži mají tak pevnou pterigii, která je často označována jako "dvojitá kutikula". Odstranit ho není tak jednoduché. Na rozdíl od ženských nehtů, které pokrýváme běžným nebo gelovým lakem, našim mužským klientům nabízíme P-Shine pokrytí jako bonus zdarma. To dodává nehtům dokonalý vzhled.

Pánská manikúra řeší problémy se zdravím

Mám možnost uvést příklad. Především pánové, kteří navštěvují mou manikúru, často trpěli nehtovými problémy. Někteří z nich nesnesou záděry a odtrhávají je až do krve. Ale, když muž začne pravidelně chodit na manikúru, všechno to přejde: zarudnutí kolem nehtu, odtržené kůžičky, rány - všechno to zmizí.

Problémy s nehty mohou nastat i v důsledku povolání, které vyžaduje neustálý kontakt s věcmi a předměty. Například jeden z mých zákazníků pracuje v obchodě s oblečením. Má velmi suché ruce a začínají se objevovat strašné záděry, které krvácejí.

Takovým klientům je obzvláště doporučená přístrojová manikúra, která jemně odstraní všechnu suchou kůži, ale živá tkáň zůstane nedotčená. Kromě toho není možné dosáhnout takové kvality pomocí klasické (ořezávací) manikúry, protože zůstává část suché tkáně a po dvou až třech dnech se to vše znovu objevuje a opět se tvoří záděry.

Je však třeba si uvědomit, že příčinou suchých rukou je vysoušení pokožky, které vzniká při častém kontaktu s vodou, domácími chemikáliemi, papírem, větrem nebo mrazem, a také:

 • Nedostatečná strava. Nedostatek tuků, vitamínů A a E.
 • Zvyk kousat si nehty.
 • Stav zdraví a trávicího systému.

Je to bezbolestné, ba naopak - příjemné

Někteří z mých mužských klientů mi řekli, že dříve si mysleli, že manikúra je bolestivá (nebo nepříjemná). To je ale mýtus. Pokud jste poprvé podstoupili přístrojovou manikúru, po dvou nebo třech sezeních si vaše kůže již 'zvykne' na přístrojovou manikúru. Potom už je procedura prováděna mnohem rychleji, snadněji a kvalitněji.

Nabízíme pouze kvalitní pánskou manikúru

Podle mého zkušenosti mohu potvrdit, že muži, kteří ke mně přišli poprvé s 'poškozenými' rukami, se ke mně vracejí se slovy 'Nevím, co jste udělala, ale opravdu nemám žádné záděry'.

 

Nevím, co jste udělala, ale opravdu nemám žádné záděry.

Někdy se stane, že klient má vlhké ruce, v takovém případě provádím kombinovanou manikúru (klasickou + přístrojovou). Ale nakonec vždy vše perfektně vyhladím frézou.

Metodika a přístup jsou samozřejmě vybírány individuálně 'na míru rukám'. Nakonec moji noví klienti opravdu vidí rozdíl ve výsledku - to, co bylo předtím a co se stalo po mé práci.

Zkušená manikérka by měla rozumět tomu, co dělá, jak správně posoudit stav pokožky a kutikuly, správně vybrat metodiku procedury a naplánovat taktiku dalších procedur. Rozumět tomu, co lze použít, co ne, jak hluboko je možné odstranit kutikulu atd. Kromě toho, čím hlouběji odstraníte kůži, tím větší bude následný růst. Kůže se takto, jak se říká, chrání.

Mým úkolem je všechno udělat správně a usnadnit život člověku. Protože záděry jsou velmi bolestivé.

 

Mým úkolem je všechno udělat správně a usnadnit život člověku. Protože záděry jsou velmi bolestivé.

Pánská manikúra zvyšuje sebevědomí

Někteří zákazníci nemají problémy ale pro ně je důležité, aby jejich ruce vypadaly esteticky, aby nehty byly správně upravené, krásné a měly lesk P-Shine. Udržované ruce a nohy vám pomohou cítit se sebevědoměji a svobodněji. To je zvláště důležité v profesionálním prostředí, kde první dojem hraje roli.

Dopřejte si SPA procedury

Vyzkoušejte si manikúru nebo pedikúru a dopřejte si trochu péče o sebe. Odpočiňte si, uvolněte se a užijte si peeling a masáž. Pokud jste muž a nikdy jste to nezkusili, doporučujeme vám to. Budete překvapeni, jak moc se vám to bude líbit.

×