O nás

Nataliia Hryhorieva

Naš příběh

Jsem Nataliia, zakladatelka značky NG Pedikúra. V roce 2023 jsem otevřela svůj soukromý podnik v Praze, ale jako manikérka a pedikérka mám již více než 5 let zkušeností. Vystudovala jsem Institut profesionálních technologií v Oděse a učila se od zkušené mistryně Heleny Jankovské. Naučila mě všem subtilnostem a jemným nuancím této práce, které s radostí aplikuji do praxe každý den, abych dělala klienty šťastnějšími a krásnějšími.

Filozofie naší práce

Má filozofie je jednoduchá: miluji svou práci a věřím, že když člověk miluje to, co dělá, může dosáhnout nejlepších výsledků. Konfucius kdysi řekl: „Vyberte si práci, kterou milujete a nikdy nebudete muset pracovat jediný den ve svém životě.“ To dokonale popisuje můj přístup k profesi.

Priorita zdraví a bezpečnosti

Na prvním místě je pro mě vždy spokojenost klientů, ale ještě důležitější je jejich zdraví. Pokud chce klient například nalakovat nehty, ale má příznaky plísňového onemocnění nebo onycholýzy (odloučení nehtu od nehtového lůžka), dávám vždy přednost nejprve odstranění těchto problémů. Zdraví a bezpečnost nehtů jsou mé nejdůležitější priority. Vždy vysvětluji klientům důležitost léčby před tím, než by se aplikovaly dekorativní laky.

Zkušenosti a odezvy klientů

Moji klienti často říkají, že nikdy nepotkali takovou mistryni jako jsem já. Jeden z mých stálých klientů mi řekl, že jsem nejlepší pedikérka v Praze. Samozřejmě jsem měla i nějaké negativní recenze. Například mi jedna klientka řekla, že mluvím špatně česky a pedikúra nebyla ničím výjimečná. To mě trochu zamrzelo, ale myslím při takových momentech na slova Aristotela: „Existuje jediný způsob, jak se vyhnout kritice – nic nedělat, nic neříkat, prostě být nikým.”

Profesionální rozvoj a certifikace

V roce 2022 jsem potvrdila svou kvalifikaci úspěšným složením zkoušek a získáním certifikátu. To byl důležitý krok v mé kariéře a potvrzení mých profesionálních dovedností.

Certifikát - Osvědčení o získání profesní kvalifikace - Nataliia HRYHORIEVA

Osobní vzkaz a pozvání

Svým budoucím klientům bych chtěla říct následující: Na začátku roku 2022 se můj život radikálně změnil - musela jsem opustit stovky mých milovaných klientů v Oděse a přestěhovat se do Prahy. Jsem vděčná za počáteční pomoc, kterou mi zde poskytli. Nebylo to vůbec snadné.

Zvláštní poděkování patří těm, kteří mi pomohli najít práci v nehtovém salonu ve Všenorech hned na začátku. Časem se vše srovnalo a nyní jsem nezávislá soukromá podnikatelka. Nespoléhám se na pomoc státu, sama platím nájem bytu, pracovní místo v salonu, daně a zdravotní pojištění.

Plně se věnuji své práci, kterou miluji, a zvu vás do mého salonu. Přijďte se přesvědčit o kvalitě a péči, kterou věnuji každé proceduře.

S láskou, Nataliia.

Podpis - Nataliia Hryorieva

×