O nás

Nataliia Hryhorieva

Naše příběh

Jsem Nataliia, zakladatelka značky NG Pedikúra. V roce 2023 jsem otevřela svůj individuální podnik v Praze, ale mé zkušenosti jako manikérka a pedikérka čítají více než 5 let. Vystudovala jsem Institut profesionálních technologií v Oděse a učila se od zkušené mistřice Heleny Jankovské. Naučila mě všem jemnostem a nuancím této práce, které s radostí aplikují každý den, abych dělala klienty šťastnějšími a krásnějšími.

Filozofie naší práce

Má filozofie je jednoduchá: miluji svou práci a věřím, že když člověk miluje to, co dělá, může dosáhnout nejlepších výsledků. Konfucius kdysi řekl: "Vyberte si práci, kterou milujete a nikdy nebudete muset pracovat jediný den ve svém životě." To dokonale popisuje můj přístup k mé profesi.

Priorita zdraví a bezpečnosti

Na prvním místě je pro mě vždy spokojenost klienta, ale ještě důležitější je zdraví mých klientů. Například, pokud klient chce nalakovat nehty, ale má příznaky plísňového onemocnění nebo onycholýzy (odloučení nehtu od nehtového lůžka), vždy dávám přednost nejprve odstranění těchto problémů. Zdraví a bezpečnost nehtů jsou mé nejdůležitější priority, a vždy vysvětluji klientům důležitost léčby před aplikací dekorativních povlaků.

Zkušenosti a odezvy klientů

Moji klienti často říkají, že nikdy nepotkali takovou mistřici jako jsem já. Jeden z mých stálých klientů mi řekl, že jsem nejlepší pedikérka v Praze. Samozřejmě byly i negativní recenze. Například jedna klientka řekla, že špatně mluvím česky a pedikúra byla nic zvláštního. Bylo to trochu bolestivé, ale vzpomínám na slova Aristotela: “Existuje jediný způsob, jak se vyhnout kritice – nic nedělat, nic neříkat, prostě být nikým.”

Profesionální rozvoj a certifikace

V roce 2022 jsem potvrdila svou kvalifikaci úspěšným složením zkoušek a získáním certifikátu. To byl důležitý krok v mé kariéře a potvrzení mých profesionálních dovedností.

Certifikát - Osvědčení o získání profesní kvalifikace - Nataliia HRYHORIEVA

Osobní vzkaz a pozvání

Svým budoucím klientům bych chtěla říct následující. Na začátku roku 2022 se můj život radikálně změnil: musela jsem opustit stovky mých milovaných klientů v Oděse a přestěhovat se do Prahy. Jsem vděčná za počáteční pomoc, kterou mi zde poskytli — to nebylo snadné.

Zvláštní poděkování těm, kteří mi pomohli najít práci v nehtovém salonu ve Všenorech hned od prvních dnů. Časem se vše srovnalo a nyní jsem nezávislá individuální podnikatelka. Nespoléhám se na pomoc státu, sama platím nájem bytu, pracovní místo v salonu, daně a zdravotní pojištění.

Plně se věnuji své práci a lásku k ní, a zvu vás navštívit můj salon a zažít kvalitu a péči, kterou do každého zákroku vkládám.

S láskou, Nataliia.

Podpis - Nataliia Hryorieva

×